Aksident në Llogara, rëndohet trafiku i automjeteve!

vovalbania August 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aksident në Llogara, rëndohet trafiku i automjeteve!

Një aksident me dy automjete që ka ndodhë në aksin rrugor të Llogorasë ka bërë që trafiku i automjeteve të rëndohet, ndërsa njëri nga shoferët po dërgohet në spital për ndihmë mjekësore.

Në këtë orë të pasdites trafiku rëndohet edhe më shumë, pasi pushuesit kthehen nga plazhet e jugut.

Ndërkohë policia e Orikumit ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, njëkohësisht normalizimin e trafikut.

Njoftimi policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 16:45, në aksin rrugor Llogara-Orikum, një automjet tip “Audi” me drejtues shtetasin A. V., 27 vjeç, është përplasur me një automjet tip “Mitsubishi”, drejtuesi dhe pasagjeri i të cilit po transportohen në spital, për ndihmë mjekësore.

Shërbimet e Qarkullimit Rrugor kanë marrë masa për qarkullimin e mjeteve me një rrugëkalim, deri në largimin e automjeteve të aksidentuara nga vendi i ngjarjes.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE