Noizy do të organizojë koncert me 14 Gusht, Stresi del me njoftimin e papritur

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Noizy do të organizojë koncert me 14 Gusht, Stresi del me njoftimin e papritur

Reperi i njohur, Stresi, ka njoftuar se do të jetë pjesë e koncertit “Alpha Show” që do të organizojë Noizy me 14 Gusht. Gjatë intervistës së pak javëve më parë për “Abc e pasdites”, Noizy nuk e përjashtoi mundësinë e pjesëmarrjes së Stresit, mirëpo së fundmi, është konfirmuar zyrtarisht.

Lajmi është bërë me dije përmes faqes zyrtare të koncertit Alpha Show. Noizy i ka plotësuar dëshirën reperit, i cili më herët u shpreh se do të donte të ishte pjesë e Alpha. Kujtojmë që në koncert pritet të marrin pjesë shumë emra të huaj dhe shqiptarë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE