Look-un perfekt për në studio kërcimi jua thotë Jennifer Lopez!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Look-un perfekt për në studio kërcimi jua thotë Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez u dallua me një veshje shumëngjyrëshe teksa po shkonte në një studio kërcimi në Los Angeles të hënën. Këngëtarja dhe kantautorja, 53 vjeç, kishte veshur kostum sportiv shumëngjyrësh.

Ajo mbante një çantë lëkure jeshile dhe kishte veshur një palë syze dielli rozë Quay’s Chain Reaction. Lopez i mbante flokët e saj ngjyrë kafe të çelur prapa kokës në një topuz të trashë. Ajo kishte aksesorë me një palë vathë gjigande dhe një orë gjigante ari.

Dalja e Lopez erdhi vetëm një ditë pasi burri i saj Ben Affleck nxori jashtë djalin e tij Sam. Ata dukeshin të relaksuar me yllin me një bluzë të bardhë dhe xhinse blu. Ai ecte me atlete të bardha dhe jeshile. 10-vjeçari i tij kishte veshur një bluzë gri me portokalli në pjesën e përparme.

Jennifer dhe Ben befasuan disa fansa duke njoftuar se u martuan në një ceremoni në mes të korrikut. Ata u martuan në një ceremoni intime në Las Vegas. Menjëherë pas kësaj, ata u nisën për në Francë, ku u panë duke shijuar peizazhin.

Dyshja u bashkua me fëmijët e tyre përkatës: dy vajzat e Ben me ish-Jennifer Garner, Violet, 16, dhe Seraphina, 13 dhe binjakët 14-vjeçarë të Jennifer, Maximilian dhe Emme me ish-in Marc Anthony.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE