Makthi më i keq i Victoria Beckham po bëhet realitet?!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Makthi më i keq i Victoria Beckham po bëhet realitet?!

Victoria Beckham thuhet se ka frikë se mos nuk ka një lidhje me nipin apo mbesën e saj të parë ndërsa zërat për një grindje mes saj dhe nuses Nicola Peltz po përhapen. Nicola u martua me djalin e madh të Victoria, Brooklyn, 23 vjeç, në shtëpinë luksoze të familjes së saj në Florida në prill.

Thashethemet kanë qarkulluar që atëherë se Nicola dhe stilistja 48-vjeçare Victoria nuk shkojnë mirë, me postimin e fundit të Nicola-s se si zemra e saj është e lënduar shtoi më tej spekulimet se ka telashe. Një burim tani ka pohuar se Victoria dëshiron dëshpërimisht të përmirësojë raportin mes saj dhe 27-vjeçares.

Frika më e madhe e saj është të mos ketë një lidhje me nipin apo mbesën e saj të parë. Ajo nuk e di me të vërtetë se çfarë ka ndodhur mes saj dhe Nicola-s dhe dëshiron shumë ta rregullojë atë përpara se çështja të thellohet edhe më tej.

Burimi shtoi për revistën Closer:

Ajo ndihet sikur makthi i saj më i keq po bëhet realitet mes realitetit të jetës së re të Brooklyn-it dhe ka frikë se familja po shpërbëhet.

Në muajt e fundit, ka pasur pretendime se Victoria ka qenë e shqetësuar për humbjen e djalit ndërsa ai afrohet me familjen e Nicola-s.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE