Pas ndarjes nga Pete Davidson, Kim Kardashian i rikthehet biznesit!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian pozon me syzet nga marka e famshme e Kanye West!

Kim Kardashian ka pozuar në disa veshje seksi stërvitore metalike latex për një fushatë të re, ndërsa ajo i kthehet biznesit pas ndarjes së saj të fundit nga Pete Davidson. Kim dhe Beats janë bashkuar për një koleksion të ri të kufjeve me wireless për Beats Fit Pro të quajtur Beats X Kim. Kim, 41 vjeç, tha:

Doja të shkëputesha nga ideja se kufjet duhet të jenë shumëngjyrëshe për të bërë një deklaratë. Ky bashkëpunim është i veçantë sepse ju lejon të përzieni ose të dalloheni, dhe Beats është i njohur për krijimin e produkteve që shfaqin individualitetin.

E veshur me një veshje latex argjendi, ajo tha:

Meqenëse keni veshur diçka çdo ditë. Doja që diçka të mund të përzihej. Nuk kam parë kurrë ndonjë produkt teknologjik, veçanërisht kufje me ngjyra neutrale.

Kam gjetur një artist që do të pikturonte kufjet dhe më pas mendova, pse të mos shkoja direkt te Beats dhe t’u tregoja disa nga ato që po krijoja vetëm për argëtim. Ata nuk kishin një produkt të tillë atje më parë. Thjesht po sillja konceptin tim krijues dhe paletën time të ngjyrave në një markë që gjithmonë e kam respektuar dhe dashuruar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42378 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE