Ben Affleck shet shtëpinë e vjetër dhe blen një të re me Jennifer Lopez?!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Edhe pse u martua, Ben Affleck zgjedh të kalojë kohë i vetëm në Los Angeles!

Ben Affleck e ka nxjerrë në treg rezidencën e tij Pacific Palisades për 30 milionë dollarë pas thashethemeve se ka blerë një shtëpi të madhe në Beverly Hills me gruan e tij Jennifer Lopez.

Ai së pari ‘rrëmbeu’ pronën mahnitëse, të kompletuar me shtatë dhoma gjumi, nëntë banja, një palestër, dhomë të shfaqjes dhe spa, për 19.2 milionë dollarë në vitin 2018. Në atë kohë, ai bleu shtëpinë në një përpjekje për të qenë pranë ish-bashkëshortes së tij Jennifer Garner, me të cilën ai mbetet miqësor që nga ndarja e tyre në vitin 2015, dhe tre fëmijët që ata ndajnë, vajzat Violet, 16, Seraphina, 13 dhe Samuel, 10.

Në atë kohë, Realtor.com e përshkroi shtëpinë si ëndërr me listën e plotë të shtëpisë që thoshte se ajo ka një dhomë të bollshme ndenjeje me oxhak, dhomë ngrënieje zyrtare me qilar, studim me bar dhe më shumë.

Për më tepër, ajo është e pajisur me një dhomë shfaqjeje, palestër, dhomë familjare me bar të plotë, bodrum vere të kontrolluar nga temperatura dhe dhomë shërbyese. Vendimi për të shitur shtëpinë e tij vjen një muaj pasi ylli 49-vjeçar u martua me gruan e tij, 53, gjatë një ceremonie intime në Las Vegas.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52650 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE