Chris Rock mbërrin në Australi pasi biletat për shfaqet e tij u shitën!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Chris Rock mbërrin në Australi pasi biletat për shfaqet e tij u shitën!

Chris Rock ka mbërritur në Australi përpara shfaqjeve të tij komike të shitura. Komediani i famshëm u pa duke mbërritur në Melburn me avion privat të mërkurën.

57-vjeçari u shfaq me humor të mirë teksa zbriti nga avioni pasi luajti një shfaqje të shitur në Gold Coast të martën. Turneu i shumëpritur botëror i Chris do të jetë i pari i komedianit të mirënjohur në pesë vjet dhe do të ketë shfaqjet e humorit të shitura në të gjithë Australinë.

Chris u shfaq me një bluzë me kapuç të bardhë, të cilën e veshi poshtë një xhupi blu. Ai e aksesoi pamjen e tij me një kapelë Ray’s Liquor, syze leximi me skelet të zi dhe kufje rreth qafës. Në fillim të këtij muaji u zbulua se ylli i “Grown Ups” nuk ka plane të kontaktojë me Will Smith pasi aktori kërkoi falje formale për goditjen me shuplakë në Academy Awards.

Aktori tha përmes Instagramit se iu deshën katër muajt e fundit për të punuar me veten pasi goditi Chris në Oscars në mars. Që atëherë, një burim ka raportuar se komediani nuk është aktualisht gati për të rindezur një miqësi dhe tha se falja e Will ishte thjesht një përpjekje për të riparuar imazhin e tij publik.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE