Kemi surpriza, publikohet traileri i ri i filmit “365 Days”!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Kemi surpriza, publikohet traileri i ri i filmit “365 Days”!

Netflix ka publikuar së fundmi trailerin e ri për ‘365 Days’, i cili u premton fansave më shumë zhurmë në këtë pjesë të tretë. “The Next 365 Days”, që do të dalë më 19 gusht, do të tregojë përparimin e marrëdhënies midis Laura Biel (Anna-Maria Sieklucka) dhe bosit të mafias Massimo Torricelli (Michele Morrone). Pavarësisht polemikave të mëdha rreth publikimit të filmit të parë, Netflix ka vazhduar me pjesën e tretë të ekskluzivitetit. Filmi i dytë në trilogji u publikua në prill 2022, i cili pati një fund dramatik kur Laura plagos me armë nga ish-dashnorja e Massimos, Anna.

Traileri i ri konfirmon se Laura është gjallë, ndërsa në filmin duket se ajo do të eksplorojë më tej marrëdhënien e tyre. Por klipet duket se tregojnë trazirat e Laurës pasi ajo duhet të marrë një vendim për të ardhmen e marrëdhënies së saj. Kur u larguam nga çifti në fund të filmit të dytë, Laura ishte bërë objekt i dashurisë së Nachos dhe duket se historia do të zhvillohet më tej në pjesën e tretë. Në një pamje të trailerit, Laura, e veshur me një fustan të zi, qëndron në një bar në një klub të hijshëm, ku Nacho mund të shihet duke e parë nga ana tjetër e lokalit.

Megjithatë, Massimo hyn menjëherë në xhirim për të bllokuar pamjen e të dashurës së tij për rivalin e dashurisë, duke dhënë një pasqyrë të vendimeve të vështira që Laura do të duhet të marrë në film. Tensioni duket se po krijohet mes dyshes pasi, në një fragment të mëvonshëm, Massimo thotë: ‘Mendoj se po më fsheh diçka’ përpara se të hedh një gotë në dysheme.

Megjithëse shikuesit do të duhet të presin pak më shumë për të mësuar vendimin e Laurës, ata mund të jenë të sigurt se do të argëtohen nga skena akoma më të zjarrta në filmin e ri. Disa klipe në trailerin tregojnë Massimo dhe Laura në skena erotike, ndërsa çifti viziton një klub kërcimi në një skenë tjetër.

Kur filmi i parë “365 Days” doli në vitin 2020, ai u kritikua nga aktivistët të cilët argumentuan se ai lavdëronte përdhunimin dhe trafikimin, pasi historia tregoi Massimon duke rrëmbyer Laurën ndërsa ajo ishte me pushime në Siçili dhe i dha asaj një vit që të binte në dashuri me të ndërsa ajo ishte mbajtur peng. Filmat bazohen në një trilogji librash të autores polake Blanka Lipinska.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42378 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE