Kim Kardashian është e lumtur që Pete Davidson po viziton një terapist!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian është e lumtur që Pete Davidson po viziton një terapist!

Kim Kardashian është e lumtur që ish-i i saj po merr ndihmën që i nevojitet, thuhet. Të mërkurën, një burim i tha PageSix se bukuroshja 41-vjeçare po mbështet 28-vjeçarin Pete Davidson për takimin me një terapist pasi ai përfundoi xhirimet e “Wizards!” në Australi. Një burim për faqen tha:

Kim ishte shumë mbështetëse që Pete të shkonte në terapi.

Arsyeja pse Pete ka kërkuar ndihmë është se ai ka qenë një objektiv i ish-it të Kim, reperit Kanye West, në rrjetet sociale. Kanye postoi në Instagram një kopertinë të rreme të New York Times ku shkruhej se Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare.

Postimi është një formë ngacmimi dhe nuk ka qenë hera e parë që West e kërcënon Davidson. Në prill, Kanye tregoi një version argjilor të Pete që varrosej i gjallë.

Kanye ishte shumë i dëmshëm. Ai po postonte gjëra negative.

Fansat e West i kanë dërguar edhe Pete kërcënime me vdekje.

Marrja e kërcënimeve me vdekje nga fansat e Kanye dhe e gjithë vëmendja negative në internet nuk ndihet mirë për personin mesatar, shtoni dikë që ka luftuar me sëmundje mendore dhe është edhe më keq.

Ndërkohë, komediani thuhet se është i mërzitur për ndarjen e tij nga Kim dhe ai dëshiron të fokusohet te e ardhmja.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE