Morena Taraku, një ‘vajzë për shtëpi’!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Morena Taraku, një ‘vajzë për shtëpi’!

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

Megjithatë, postimet e saj nga përditshmëria nuk janë të pakta e shpesh bukuroshja ndan me ne edhe momente shumë ‘funny’ si është edhe më i fundit. Teksa ka ndarë me ndjekësit një foto duke pastruar qumështin e derdhur në sobë, duket se një incident ka ndodhur në kuzhinën e saj. Epo, herë tjetër ‘qëndroji mbi kokë’, Morena…

Morena bëje më mirë

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Por një postim në Instastory-n e bukuroshes na bëri të dyshojmë me të vërtetë shumë. Teksa ka ndarë me ndjekësit një ‘video’ ku shfaqet me një buqetët të madhe trëndafilash në dorë, krahas ajo nuk ka dhënë asnjë koment duke lënë vend për spekulime.

Siç dihet tanimë bukuroshja është një dashamirëse e katërputroshave pasi herë pas here ndan në rrjete sociale foto të tyre, por së fundmi një fatkeqësi shumë e madhe i ka ndodhur Morenës, që besojmë kushdo që ka një kafshë shtëpiake e kupton. Këngëtares i ka ngordhur qeni i saj që prej disa vitesh ka qenë me bukuroshen dhe postimet me dedikime per ‘vogëlushin’ e saj të ndjerë janë tejet prekëse.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE