Në mes të stuhisë mediatike, Shakira e gjen qetësinë tek gjëja e saj më e rëndësishme…

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Në mes të stuhisë mediatike, Shakira e gjen qetësinë tek gjëja e saj më e rëndësishme…

Pak javë pasi Shakira ka ndërprerë marrëdhënien e saj me Gerard Pique dhe ndërsa jeta duket se po ndërlikohet çdo ditë e më shumë për lojtarin e Barcelonës, këngëtarja kolumbiane i ka të qarta prioritetet e saj. Kjo pas një fotoje që postoi në rrjetet e saj sociale me dy djemtë e saj, Sasha dhe Milan. Krahas fotos ajo shkroi:

Dashuria më e pastër.

Ky përqafim plot dashuri dhe ngrohtësi ka bërë që ndjekësit të lënë qindra komente të përzemërta në foton e publikuar në Instagram. Ky postim i saj tregoi se për Shakira-n prioritet janë fëmijët e saj, pavarësisht ndodhive të ndërlikuara kohët e fundit me babain e tyre.

Ndarja e Gerard Pique dhe Shakira nuk ka kaluar pa u vënë re në mbarë botën pasi ata i dhanë fund lidhjes së tyre 12-vjeçare në qershor dhe dyshja kanë dominuar titujt kryesorë të lajmeve që atëherë. Ndarja e tyre pas kaq shumë vitesh solli edhe pasoja në disa çështje, si ajo e kujdestarisë së fëmijëve të tyre Sasha dhe Milan. Megjithatë, ata kanë arritur në një marrëveshje të përkohshme që do të jetë në fuqi për muajin gusht.

Teksa të dyja ekipet ligjore janë duke përgatitur argumentet e tyre, Pique dhe Shakira janë ndarë pasi këngëtarja dëshiron që fëmijët të transferohen në Miami me të, ndërsa futbollisti dëshiron që ata të qëndrojnë në Barcelonë, ku kanë jetuar gjithë jetën e tyre deri më sot. Në gusht, fëmijët do të kalojnë dy javë në Barcelonë me Piquen dhe dy javë me nënën e tyre në San Diego, Meksikë dhe Los Anxhelos. Shakira është rikthyer në shtëpinë e familjes përtej Oqeanit Atlantik dhe tani i ka lënë fëmijët me Pique, sipas La Vanguardia.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE