Ezra Miller i dyshuari kryesor/Zhduken pa lënë gjurmë mamaja dhe fëmijët e strehuar në fermën e aktorit!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ezra Miller i dyshuari kryesor/Zhduken pa lënë gjurmë mamaja dhe fëmijët e strehuar në fermën e aktorit!

Ezra Miller tani është në telashe të tjera mes polemikave të vazhdueshme. Së fundmi raportet bëjnë me dije se një nënë e re dhe tre fëmijët e saj që dyshohet se jetonin me Ezra Miller në fermën e tij në Vermont, thuhet se janë zhdukur. Policia e Shtetit të Vermontit është në kërkim të një gruaje 25-vjeçare dhe fëmijëve të saj, të moshës 5, 4 dhe 1 vjeç, sipas raportit të Rolling Stone.

Raporti sugjeroi gjithashtu se policia beson se ylli i “Flash” mund të jetë duke fshehur vendndodhjen e tyre. Siç raportohet nga Rolling Stone, dokumentet gjyqësore të marra, tregojnë se oficerët e policisë së Vermontit thanë se ata u përpoqën të paktën dy herë gjatë fundjavës për t’i shërbyer nënës një urdhër kujdesi urgjent të kërkuar nga zyra e Prokurorit të Shtetit, e cila kërkonte largimin e të rinjve nga të dyja pronat.

Megjithëse policia ka pohuar se Miller u tha policëve se familja nuk kishte jetuar atje për disa muaj, gjë që Zyra e Prokurorit të Shtetit tha se dukej si një përpjekje për të “shmangur shërbimin” e urdhrit. Gjithashtu është zbuluar se policia ishte gjatë një vizite për të gjetur familjen në fermë që Miller u akuzua për vjedhje të rëndë për vjedhje të dyshuar të shisheve të alkoolit.

Rolling Stone gjithashtu ka pohuar se nëna po postonte çdo ditë në mediat sociale nga prona e Millerit deri në mes të korrikut, pasi llogaria dukej se ishte fshirë. Urdhri i policisë thuhet se është hartuar nga frika e sigurisë së fëmijëve, pasi prona e Millerit dyshohet se përbëhet nga armë zjarri, municione dhe marihuanë, siç thuhet në raportet e mëparshme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE