Kejvina Kthella shpërthen keq ndaj komentuesit në rrjete sociale!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kejvina Kthella shpërthen keq ndaj komentuesit në rrjete sociale!

Kejvina Kthella është një ndër modelet më seksi në vendin tonë edhe pse së fundmi nuk ka qenë më aktive me intervista apo televizion. Megjithatë, në Instagrami-n e saj, Kejvina poston vazhdimisht fotografi shumë sensuale dhe provokuese.

E si një personazh publik, padyshim që komentet ndonjëherë jo dhe aq pozitive në rrjete sociale janë të shumta e kështu duket se i ka ndodhur dhe bukuroshes një rast së fundmi. Teksa ka publikuar foton e një prej ndjekësve të saj (që nuk e ka zbuluar komentin që i ka bërë), krahas ka zgjedhur ta ofendojë publikisht.

Po ky pse ka nxjerrë by’hën në foto? Komentuesi i zjarrtë papapa

Për një bukuroshe si Kejvina, kurioziteti nëse është apo jo në një lidhje është i madh. Shpeshherë është dyshuar dhe është përfolur për këtë pjesë, por dyshimet morën fund kur vetë modelja e publikoi atë në Instagram duke i mbuluar sigurisht portretin.

Mirëpo, së fundmi ajo jo vetëm ka fshirë postimin me të, por burime për Prive kanë treguar se i ka dhënë fund lidhjes dhe udhëtimi i fundit me mikeshat e saj në Dubai ishte një nga udhëtimet e saj pas ndarjes.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE