Aspak si pas një ndarjeje, Pete Davidson shfaqet i lumtur pas ndarjes nga Kim Kardashian!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pete Davidson po viziton rregullisht një terapist për shkak të ngacmimeve nga Kanye West!

Ndarja e tij me Kim Kardashian u raportua të premten. Por Pete Davidson nuk duket shumë i mërzitur për ndarjen e tij. Ylli 28-vjeçar i “Saturday Night Live”, dukej i gëzuar dhe kishte një buzëqeshje të madhe në fytyrën e tij në xhirimet e filmit të tij të fundit në Cairns, Australi të enjten.

Pete padyshim dukej në humor të mirë, ndërsa u shfaq për të filmuar disa skena të fundit për filmin komedi “Wizards!”.  Pete kishte veshur një bluzë të gjelbër, me numrin një të printuar në të, së bashku me pantallonat e shkurtra të basketbollit. Ai kishte një kapele bejsbolli të gjelbër së bashku me syze dielli të mëdha që shfaqin një nuancë rozë.

Dukej se ishte një ditë relaksuese në xhirime, ndërsa Pete pinte një cigare përpara se të dilte para kamerës. Pete ishte padyshim miqësor me fansat e tij gjatë xhirimit. Kjo erdhi vetëm një ditë pasi PageSix raportoi se një burim pretendoi se ish-e dashura 41-vjeçare e Pete, Kim, e mbështet atë për të vazhduar vizitat e tij me një terapist.

Kim ishte shumë mbështetëse që Pete të shkonte në terapi.

Javën e kaluar u pretendua se yjet u ndanë pas nëntë muajsh lidhje. Arsyeja pse Pete ka kërkuar ndihmë është se ai ka qenë një objektiv i ish-it tjetër të Kim, reperit Kanye West, në rrjetet sociale duke filluar nga muaji prill.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE