‘Kepi i Tundimeve’ apo ‘Për’Puthen’? Olsa Muhameti zbulon se cili nga programet i ka falur më shumë të ardhura!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
‘Kepi i Tundimeve’ apo ‘Për’Puthen’? Olsa Muhameti zbulon se cili nga programet i ka falur më shumë të ardhura!

“Për’Puthen” padyshim është një nga risitë më të përfolura që prej fillimit të programit. Nuk ka të madh e të vogël që mos nëse nuk e ndjek të paktën të ketë dëgjuar për të. Autorja e programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti para pak muajsh dha një lajm shumë të mirë për të gjithë dashamirësit e këtij programi dashurie.

Do flasim gjatë për Për’Puthen e jashtëzakonshme, që pritet të nisë në shtator, tërësisht e ndryshuar.

Pra, autorja jo vetëm që tregoi se do t  rinisë por do të vijë edhe me një format ndryshe. E teksa nga ana tjetër ka treguar se ka qenë e angazhuar me programin më të ri që sapo ka nisur, ‘Kepi i Tundimeve’, Olsa me anë të një ‘Ask-u’ të bërë pak minuta më parë, teksa është pyetur nga nje ndjekës ka zbuluar se cili nga dy programet që mbajnë autorësinë e saj ka fituar më shumë.

“Për’Puthen” padyshim

‘Kepi i Tundimeve’ është programi më i ri që ka nisur në Top Channel me autore, Olsa Muhametin dhe transmetohet çdo të premte në orën 21:00. 10 konkurrentë, të rinj, seksi, aventurierë, do t’ju duhet të bashkëjetojnë në një vilë ku nuk do të mungojnë sfidat, lojërat dhe tundimet padyshim. Mirëpo, mes tyre nuk duhet të marrëdhënie intime apo puthje pasi buxheti i tyre do të ulet.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58056 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE