Victoria dhe David Beckham tallen me njëri-tjetrin publikisht!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Victoria dhe David Beckham tallen me njëri-tjetrin publikisht!

Victoria dhe David Beckham dhanë një shfaqje të mrekullueshme në Instagram, pasi ai sugjeroi se ajo mund të plaket pasi bleu një dritë për ta ndihmuar të lexonte në shtrat.

Futbollisti i dalë në pension, 47 vjeç, u tall me gruan e tij, 48, në një video në Instagram teksa ajo tregonte dritën e re që e ndihmonte për të lexuar. David dëgjohej duke thënë:

Jo se gruaja ime po plaket, por dikush sapo ka blerë një dritë nga Amazon që të mund të lexojë librin e saj.

Victoria dëgjoi të protestonte:

Është natë. Nuk po plakem.

David më pas përgjigjet:

Uau, sa vjeç je?

Victoria më vonë shkoi në seksionin e komenteve në Instagram për t’i kthyer një përgjigje David. Ajo shkroi:

A jam vetëm unë?! A mundet dikush të lexojë në errësirë?! mÇfarë je duke lexuar?

Fansave u pëlqeu biseda mes çiftit të martuar. Ndërkohë, Victoria ndau një foto të adhurueshme së bashku me vajzën e saj Harper, 11 vjeç, të mërkurën, ndërsa dyshja shkuan në një punëtori për prodhimin e qirinjve.

Atyre iu bashkua edhe Isabella Neville, vajza e ish-lojtarit të Manchester United, Phil Neville. Victoria veshi një fustan të zi pa mëngë me një dekolte për daljen së bashku me një palë sandale gladiator dhe një përparëse.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52192 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE