Jeni gati për sporte në ujë? Më 12-14 Gusht në Pogradec vjen për herë të parë “Canoe Racing”

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Jeni gati për sporte në ujë? Më 12-14 Gusht në Pogradec vjen për herë të parë “Canoe Racing”

Nëse je i apasionuar pas sporteve ujore dhe do të kalosh një verë ndryshe, në Pogradec do zhvillohet për herë të parë “Canoe Racing”, kështu që mos e humb. Shoqata “ALBACCESS OPEN” në bashkëpunim me Visit Pogradec organizon projektin tre ditor “Fuqizimi i të rinjve për një mjedis të pastër nëpërmjet turizmit të aventurës dhe sporteve ujore”.

Ky projekt vjen në kuadër të programit Tirana EYC 2022, me mbështetjen e Kongresit Rinor Kombëtar dhe Bashkisë Tiranë.

Hiking, eco-tourism, kompeticion me kanoe dhe argëtim pafund gjatë këtij sezoni veror në Pogradec.

https://vip-magazine.al/wp-content/uploads/2022/08/VID-20220811-WA0041.mp4
Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE