Plagoset me armë punonjësi i IMT-së në Tiranë, po kryente detyrën!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Plagoset me armë punonjësi i IMT-së në Tiranë, po kryente detyrën!

Një 50-vjeçar, inspektor i IMT-së është plagosur me armë zjarri në Tiranë pasditen e sotme. I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Autori i ngjarjes është arrestuar, ndërsa policia pritet të japë detaje të mëtejshme për ngjarjen. 50-vjeçari është plagosur në bark, ndërsa mësohet se akti ndodhi sapo ky kishte përfunduar zbatimin e një vendimi,

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, në kryqëzimin e rrugëve “Todi Shkurti” me rrugën “Kristaq Capo”, në kryeqytet.

Vijon…

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE