U nda nga Kim për shkak të largësisë, Pete Davidson tashmë largohet nga Australia!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U nda nga Kim për shkak të largësisë, Pete Davidson tashmë largohet nga Australia!

Pete Davidson u pa duke u larguar nga Australia të premten pas ndarjes së tij me Kim Kardashian. Komediani, 28 vjeç, i cili ka qenë në Queensland për të filmuar komedinë “Wizards”, ishte me kokën ulur teksa po kalonte nëpër aeroportin e Brisbane me një shoqëri të vogël.

Ai ishte i veshur me të zeza me syze dielli të errëta, një kapele bejsbolli dhe një maskë mbrojtëse për fytyrën. Kapuçi i xhupit të tij ishte mbi kokë dhe ai shikoi drejt e në tokë ndërsa ecte për të kapur fluturimin e tij.

Ylli futi duart në xhepa dhe shpatullat e tij ishin të përkulura. Ka qenë një javë e vështirë për Pete, 28 vjeç, lidhja e të cilit me Kim, 41 vjeç, mori fund në fillim të gushtit. Më pas ai u tall publikisht nga ish-burri i Kim-it, Kanye West, i cili tallej me ish-yllin e “Saturday Night Live” në Instagram pas ndarjes.

Pete thuhet se e ka gjetur vëmendjen dhe negativitetin e vazhdueshëm që vjen nga reperi si një arsye për të marrë terapi që nga prilli. Një burim tha se Kim gjeti postimin e Kanye në Instagram, një imazh i një gazete të rreme New York Times me titullin “Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare”, të tmerrshëm.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE