Megan Thee Stallion publikon albumin “Traumazine” dhe di si ta reklamojë!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Megan Thee Stallion publikon albumin “Traumazine” dhe di si ta reklamojë!

Megan Thee Stallion konfirmoi se albumi i saj i dytë, “Traumazine”, ishte publikuar me një set fotografish që u ndanë në llogarinë e saj në Instagram të premten. Këngëtarja 27-vjeçare tregoi format e saj të lakuara në foto.

Krijuesja e shumë hiteve njoftoi se përpjekja e saj e dytë në studio ishte gati për publikim të enjten. Megan kishte veshur një jelek lëkure pa mëngë sipër një trupi me rrjetë që i përshtatej fizikut të saj. Reperja zgjodhi gjithashtu një palë këpucë lëkure me taka të larta ndërsa pozonte për fotot.

Krijuesja e disa hiteve, fituese e Grammy, i shtoi pamjes së saj elemente të ndryshme shkëlqimi me disa artikuj bizhuteri. Flokët e saj të mrekullueshëm brune të errëta ishin stiluar në topuz që i uleshin sipër kokës, ndërsa dy fije të gjata i binin anash fytyrës.

Fotoja e parë e këngëtares konfirmoi se albumi i saj u publikua për publikun të premten. E dyta e saj u mor nga Twitter-i i Chart Data dhe tregoi se “Traumazine” kishte hyrë në top 10 në SHBA Apple Music. Edhe ish-bashkëpunëtorja e saj, Cardi B, ka shpërndarë një postim në llogarinë e saj për të treguar mbështetjen e saj për reperen.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58053 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE