Emily Ratajkowski ndan foton e ëmbël me vogëlushin e saj!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Emily Ratajkowski ndan foton e ëmbël me vogëlushin e saj!

Modelja Emily Ratajkowski ndau një foto ku mbante në krahë djalin e saj Sly të premten pasdite. E veshur me një bluzë të thurur me mëngë të gjata në ngjyrë jeshile dhe fund të ngjashëm, modelja e vështroi vogëlushin me adhurim teksa e mbante dhe ai buzëqeshi për kamerën.

Për 18 muaj, vogëlushi ka qenë fokusi numër një i Ratajkowski-t teksa ajo vazhdon ndarjen e saj nga babai i fëmijës Sebastian Bear-McClard. Duke i shtuar imazhit një zemër rozë të ndezur, nëna 31-vjeçare u përqendrua qartë te djali i saj biond, ndërsa ata pozuan para kamerës.

Nuk ndodh shpesh që Ratajkowski ndan momente private me djalin e saj në rrjetet sociale. Hera e fundit që modelja postoi në rrjetet sociale për të ndarë foto të kohës cilësore me të ishte në qershor gjatë pushimeve në Itali, ku ajo shfaqi fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Ratajkowski pozoi në një monument italian me një veshje të bardhë dhe pantallona të shkurtra të lirshme që i shfaqnin plotësisht trupin e saj të tonifikuar dhe këmbët e gjata. Kujtojmë se duke folur për “Harper’s Bazaar UK” bukuroshja u shpreh se:

Gjithmonë ndihesha shumë e sigurt për faktin se nuk do të isha kurrë aq e mirë sa doja të isha dhe mendoj se e kaloj këtë dhe thjesht madje të bësh diçka keq dhe të dështosh mund të jetë jashtëzakonisht e rëndësishme. Mënyra për të luftuar vetë-dyshimin është të vazhdosh të punosh. Është në rregull të kesh atë ndjenjë që thjesht duhet ta kalosh atë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE