Dagz më romantik se kurrë me Einxhel!

vovalbania August 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dagz më romantik se kurrë me Einxhel!

Moderatorja e njohur dhe ish-konkurrentja e shumëpërfolur e “BBV”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë duke shijuar ditët më të lumtura të tyre që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Dyshja e dashuruar shihen gjatë gjithë kohës në shoqërinë e njëri tjetrit dhe këtë gjë e kanë vërtetuar shpesh me postimet nëpër rrjetet e tyre sociale.

Si ka ndodhur dhe pak më parë, ku teksa Einxhel ka ndarë një foto ku shfaqet në makinë, ajo ka treguar Dagz i cili po bën pazarin dhe më saktë na ka zbuluar dhe se çfarë po blen ai për partneren e tij. Ashtu si jemi mësuar tanimë nga Dagz që është aty kudo për Einxhel!.

Epo, kur të zë nepsi të zë, nuk ke çfarë i bën…

Pak speca të kuq t’i kemi për darkë 

Së fundmi Einxhel është aluduar për një shtatzani të mundshme, të cilën bukuroshja dhe partneri i saj, Dj Dagz e kanë mohuar. Deri më tani Einxhel ka reaguar disa herë në rrjete sociale, duke ironizuar aludimet për të ama duket se u ndal me aq. Duket se kjo situatë e ka acaruar Einxhelin, pasi së fundmi ka reaguar ashpër ndaj kësaj çështje.

Së fundmi Einxhel ka postuar disa foto me ‘vello nusërie’ dhe fansat nuk mund të mos komentonin. Në foto ku bukuroshja kishte një vello të bardhë në kokë, fansat e komplimentuan Einxhel për pamjen e saj, teksa kishte edhe nga ata që i uronin të martohet sa më shpejt.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE