Aktorja e njohur tregon dëmtimin gjatë xhirimit të filmit “She-Hulk” dhe e gjeni dot se ku?!

vovalbania August 17, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aktorja e njohur tregon dëmtimin gjatë xhirimit të filmit “She-Hulk” dhe e gjeni dot se ku?!

Jameela Jamil e ka tepruar paksa në xhirimet e “She-Hulk: Attorney At Law” duke pranuar se tërhoqi një muskul në një vend delikat. Duke folur për personazhin e saj, Titania, një ndikuese e mediave sociale me forcë mbinjerëzore, ajo pranoi se u angazhua shumë fizikisht për rolin, pasi shumicën e skenave të vështira i bëri vet. Aktorja ka pohuar në njëintervistë të fundit për “Entertainment Tonight” se:

Më dhimbte i gjithë trupi, në vende që vërtet nuk e dija se ekzistonin. Me siguri do t’ju duhet ta censuroni këtë për mua, por unë tërhoqa një muskul në rektumin tim. As që e dija se ishte e mundur.

Për këtë rol, Jamila mësoi jiu-jitsu dhe kung-fu dhe luftime ajrore, duke shtuar se ky ishte një hap i madh jashtë zonës së saj të rehatisë.

Unë i bëj të gjitha skenat e vështira të miat në film. Dhe kjo ishte diçka që nuk e kam bërë kurrë më parë, sepse preferoj të shtrihem përreth dhe të mos bëj asgjë.

Kjo nuk është hera e parë që Jamil ka ndarë disa detaje më pak se magjepsëse nga koha e saj duke filmuar “She-Hulk”. Aktorja e “Good Place” ishte subjekt i kritikave të fansave pas imazheve të para nga shfaqja, të cilat e shfaqin atë me një parukë me flokë të kuqe. Ndërsa disa e kritikuan parukën se dukej false, Jamil hyri në Twitter me një shpjegim dhe një shaka.

O Zot i madh, kjo foto. Djema… Unë pranoj çdo grimcë hije këtu, por në mbrojtje të stilistit tim të shkëlqyer të flokëve, këto janë vetëm flokët e mi pas një dite xhirimi 14 orësh në vapën e Atlantës. Vetëm pasi kam qenë me kokë poshtë. Ajo bëri një punë *të shkëlqyer* ju premtoj. Unë e dua atë. Gjinjtë duken mirë?

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE