Ka mbetur “trokë”, aktores Amber Heard i vjen oferta për të luajtur në një film pornografik!

vovalbania August 17, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ka mbetur “trokë”, aktores Amber Heard i vjen oferta për të luajtur në një film pornografik!

Edhe pasi procesi gjyqësor i shumëpërfolur përfundoi në fillim të kësaj vere, emrat e Amber Heard dhe Johnny Depp vazhdojnë të jenë titujt kryesorë gjatë gjithë vitit. Tani, duket sikur ‘Zen Models’ po përpiqet të përfitojë nga fama e shtuar e aktores, ndaj edhe i ka ofruar asaj një rol në një film pornografik. Sipas australianes ‘Pop Topic’, Heard ka marrë një ofertë prej nëntë milionë dollarësh për të luajtur rolin kryesor në prodhimin e filmit.

‘Ne kemi qenë në kontakt me një grup kompanish të prodhimit të filmave për të rritur që janë të interesuar t’i ofrojnë zonjës Heard një kontratë për të luajtur në një prodhim për të rritur’- tha Veronica Madarian, presidentja e agjencisë. Mësohet se kompania u përpoq t’i jepte aktores një zgjidhje për disa nga problemet e saj financiare dhe nga ana tjetër ata po kërkojnë fytyra të reja në filmat për të rritur. Heard ende nuk i është përgjigjur propozimit.

Ndërkaq, vazhdojnë të dalin fakte tronditëse pas gjyqit të famshëm Depp-Heard. Sipas thashethemeve të fundit, Amber Heard rekrutonte vajza në festat private të miliarderëve më të mëdhenj në botë. Jessica Reed Kraus, e cila ka bërë kërkime të thelluara në të kaluarën e Amber Heard pretendon se aktorja jo vetëm që merrte pjesë në këto festa, por gjithashtu sillte vajza të tjera për të marrë pjesë në to e për të argëtuar miliarderët.

Dokumentet e pambyllura gjyqësore nga padia e Johnny Depp për shpifje kundër Amber kanë zbuluar një sërë akuzash dhe pretendimesh të reja, se të dyja palët u penguan të përplaseshin me njëra-tjetrën, dy muaj pasi aktori fitoi me sukses çështjen e shpifjes kundër ish-gruas së tij. Këto dokumente japin detaje që u prezantuan nga avokatët e Depp në kohën e gjyqit dhe ai akuzon ish-gruan e tij se ka qenë një kërcimtare ekzotike dhe eskortë përpara se të takohej me të.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42378 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE