Tradhtia e re e Neymar: Një tjetër modele bën publike mesazhet që i dërgon braziliani

vovalbania August 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tradhtia e re e Neymar: Një tjetër modele bën publike mesazhet që i dërgon braziliani

Pak javë më parë një modele fitnesi publikoi disa mesazhe private që i kishte dërguar sulmuesi i PSG-së. Madje, shumë media siguruan se kjo kishte qenë një nga arsyet e ndarjes së tij me Bruna Biancardi, e cila u konfirmua vetëm pak ditë më vonë.

Kjo është Anna Lis e cila tashmë ka gati 400,000 ndjekës në llogarinë e saj në Instagram (@souzinhazz).

Shpejt Neymar donte të dilte dhe të mbrohej: “Ajo që nuk e patë ishte fotoja që më dërgoi! Por për fat të keq nuk jam aq i pistë sa ata njerëz dhe e shpjegoj veten në përgjithësi”, ka komentuar ai bashkë me këtë post.

Në kapjet, në fakt, shihet se edhe pse është e vërtetë që ai nis një bisedë me të, ai në çdo moment shmang mundësinë që ta shohë veten personalisht me fraza të tilla si “je shumë larg” ose më pengon”.

 

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE