Dikush tjetër e kërkoi Argjirën për nuse dhe reagim i Gracianos është epik (VIDEO)

vovalbania August 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dikush tjetër e kërkoi Argjirën për nuse dhe reagim i Gracianos është epik (VIDEO)

Së fundmi një ndjekës i Argjirës ka shprehur dëshirën që ta ketë atë për nuse, teksa moderatorja po bashkëbisedonte në Instastory me ndjekësit.

“Të kisha unë një nuse si ty”, i shkruan ndjekësi ndërsa Argjira vendosi ta ripostojë komentin duke ia treguar edhe partnerit të saj Gracianos.

“E sheh që më shumë ma dinë vlerën të tjerët se sa ti?”, i thotë Argjira.

“S’të njohin të tjerët si je live prandaj. Live je si dreq, ta nxin shpirtin”, dëgjohet të thotë Graciano.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE