“Vjen era tradhti”, Bora Zemani: Po i injoroj të gjitha dhe po i hipi avionit

vovalbania August 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Vjen era tradhti”, Bora Zemani: Po i injoroj të gjitha dhe po i hipi avionit

Moderatorja simpatike, Bora Zemani, është vënë sërish në qendër të vëmendjes, këtë herë shkak është bërë një postim i saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa ndodhet në aeroport, ndërsa në sfond dëgjohet një zë që thotë: “Kam 99 probleme por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

Por vëmendje ka marrë edhe seksioni i komenteve, ku përveç komplimenteve nga fansat, vihet re një koment i mikeshës së moderatores.

“Vjen era tradhti”- thuhet në komentin e bërë në postimin e Borës, të cilit kjo e fundit i është përgjigjur duke shkruar: “Tradhtove ti që nuk na u bashkove! Mos vër faje kot.”

Nga komentet duket se Bora është nisur në një udhëtim me mikeshat e saj, ndërsa komentuesja shfaq hapur ‘xhelozinë’.

Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të historisë dashuri-ndarje-tradhti-ribashkim, me aktorin Donald Veshaj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE