Kursi i këmbimit për ditën e sotme/ Monedhat e huaja sërish në rënie, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

vovalbania June 28, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kursi i këmbimit për ditën e sotme/ Monedhat e huaja sërish në rënie, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Sot, më 28 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 96.8 lekë dhe shitet me 98.1 lekë.

Euro blihet me 106.3 lekë dhe shitet 107.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 123 lekë dhe shitet me 124.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 107.8 lekë, ndërsa në shitje me 109 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.3 lekë dhe në shitje me 75.1 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Kursi i këmbimit për ditën e sotme/ Monedhat e huaja sërish

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47625 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE