Enca ‘djeg rrjetin’ me postimin më të fundit!

vovalbania August 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Enca ‘djeg rrjetin’ me postimin më të fundit!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18.

E duket se Enca nuk ka të ndalur me postimet provokuese pasi vetëm pak minuta më parë me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shfaqet me rroba banjo, por një prej tyre me të vërtetë që duket se do të ‘shpërthejë rrjetin’ pasi bukuroshja ka pozuar në një pozicion shumë provokues.

Për më shumë shihni foton dhe komentet jepini vetë.

Si një personazh që shpesh guxon padyshim që ka komente si pozitive ashtu dhe negative. Enca me anë të një Instastory të publikuar pak më parë ka zgjedhur të reagojë ashpër kundrejt tyre, e specifikisht ndaj vajzave që flasin keq për të.

Prej disa kohësh këngëtarja bukuroshe e ekraneve shqiptare Enca Haxhia është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar ‘Dubai Porta Potty’. E ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel artistja ka reaguar duke treguar shumëçka. Sipas Encës nuk është nevoja të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE