Greta Koçi ‘ngeli 16 vjeçe’, kurse Stresi ‘ankohet se është plakur’…

vovalbania August 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Greta Koçi ‘ngeli 16 vjeçe’, kurse Stresi ‘ankohet se është plakur’…

Stresi është një nga reperat më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim çdo këngë e tij arrin të marrë miliona klikime. Kohëve të fundit, reperi ka filluar të lansojë mjaft projekte të reja muzikore me videoklipe shumë provokuese.

Siç ishte dhe më i fundit që erdhi në bashkëpunim me One T dhe mban titullin ‘Win Win’. Artisti lajmëroi se së shpejti do të publikojë edhe këngë të tjera të reja. Përpos karrierës si artist, aktiviteti dhe postimet e reperit në rrjete sociale shpesh bëjnë shumë bujë. Ashtu si ka ndodhur dhe me një nga Instastory-t e tij më të fundit ku Stresi ka ndarë një ‘selfie’ të tijën dhe krahas ka shkruar një ‘shqetësim’ të tijin, paksa të çuditshëm për moshën e tij.

Pff u plakëm

Epo, hall të mbetesh 16 vjeçe si Greta, hall të plakesh…

Historia e dashurisë mes Stresit dhe Keisit është padyshim një nga më të bukurat! Reperi ka qenë i lidhur me të që kur ajo ka qenë një adoleshente dhe edhe pse distanca u bë shkak për ndarjen e tyre, pasi Keisi jeton në Kanada dhe reperi është vazhdimisht në lëvizje, dyshja vazhdon të ruajnë marrëdhënie shumë të mira.

Së fundmi një video e postuar nga Keisi në Instastory ka ngritur dyshimet për ndonjë ribashkim mes saj dhe Stresit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE