Era Istrefi poston foton provokuese nga shtrati!

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Era Istrefi poston foton provokuese nga shtrati!

Era Istrefi, një nga këngëtaret e njohura shqiptare, pas një mungese të gjatë nga projektet muzikore iu rikthye pasionit të saj dhe publikoi jo një, por plot dy këngë të reja. Duket se tanimë, erdhi koha që bukuroshja të vazhdojë karrierën e saj muzikore atje ku e ka lënë, për të sjellë projekte të tjera të reja.

Gjithmonë Era ka postuar foto provokuese në rrjetet e saj sociale, ku e tillë ka qenë edhe kjo e fundit. Vetëm pak më parë bukuroshja ka postuar një foto nga shtrati e veshur me peshqir, ku dhe ka vendosur dorën në zonën intime.

 

Pas suksesit me këngën e titulluar “Bebe”, duket se Era ka ndërmend të publikojë një këngë tjetër. E teksa padyshim, artistja njihet për stilin e saj unik dhe shumë të veçantë që pëlqehet shumë nga ndjekësit, pas rikthimit të saj të gjithë po presim me padurim edhe projektet e reja që ajo do të lançojë. Me anë të një Instastory të postuar pak kohë më parë, bukuroshja na ka zbuluar se po punon në studio për të sjellë surpriza për dashamirësit e muzikës së saj.

Videoklipi i saj më i fundit quhet ‘TKRKT’ dhe në një kohë të shkurtër arriti miliona klikime në platformën Youtube dhe u bë gjithashtu viral në TikTok. Pas suksesit të këngës origjinale, bukuroshja i ka shtuar dhe një version tjetër, atë ‘remix’.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE