Fifi i kushton Adisit me një poezi dashurie!

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fifi i kushton Adisit me një poezi dashurie!

Fifi është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr vëmendje me muzikën e saj, por gjithashtu dhe për jetën personale. Së fundmi, Fifi ka qenë shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me Adis Patushin (i njohur në publik edhe si ish-partneri i modeles Adrola Dushi me të cilën ka dhe një djalë të vogël të quajtur Troi).

Fifi shpeh herë bën deklarata dashurie për partnerin e saj, Adisin, ku shpreh edhe ndjenjat e saj dhe u trgon të gjithëve se sa shumë e dashuron. Vetëm pak më parë Fifi ka postuar në Instastory një poezi dashurie, e shkruar nga një shkrimtar, duke iu drejtuar personit që ia ka vjedhur zemrën, Adisit.

Së fundmi Fifi ka postuar në Instagram një foto të saj gjatë një performance në një nga koncertet e fundit, ku shfaqet duke performuar në shi dhe duke na ka treguar kështu se ky faktor nuk e ka penguar të këndoj për personat që e duan dhe e mbështesin muzikën që ajo sjell në treg. Për këtë veprim të Fifit edhe partneri i saj, Adisi ka reaguar, duke postuar foton e saj në Instastory, ku dhe shprehet se ndihet shumë krenar për të.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE