Afërdita Dreshaj na prezanton me partnerin e saj në palestër dhe po është ai që po mendoni!

vovalbania August 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Afërdita Dreshaj na prezanton me partnerin e saj në palestër dhe po është ai që po mendoni!

Afërdita Dreshaj prej kohësh tanimë ushtron profesionin e saj si modele në Amerikë ku dhe ka krijuar familje me partnerin e saj, Jakub Kindl i cili është një hokeist i njohur. Çifti u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit të kaluar. Afërdita dhe Jakub u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Sky.

Bukuroshja nuk ngurron të ndajë momente në rrjete sociale me familjen, si ka bërë dhe së fundmi teksa ka ndarë me ne një foto me partnerin e saj ku shfaqet në makinë dhe na ka treguar se jo vetëm në jetë, por Jakub është partneri i saj dhe në palestër, i cili e shoqëron dhe ushtrohen së bashku. Epo, që nuk e ‘hutojnë’ njëri-tjetrin këtë mund ta themi me plot gojë pasi fiziku i çiftit është për t’u admiruar.

Partneri i palestrës

Bukuroshja nuk ngurron të ndajë momente në rrjete sociale e së fundmi na ka treguar ndryshimin më të ri që ka bërë në ‘look-un’ e saj, pikërisht te flokët. Modelen nuk do ta shohim më me flokët e saj bjonde si jemi mësuar tanimë prej kohësh, por në ngjyrën kafe. Me shaka ajo ka treguar se partneri i saj nuk është dakord për këtë ndryshim, por ai e njeh Afërditën dhe e di që gjithsesi ajo do t’i bënte.

Para pak ditësh me anë të disa Instastory-ve, Afërdita na emocionoi me të vërtetë shumë. Teksa, modelja na tregoi se do të udhëtojë disa ditë për në Gjermani dhe do të qëndrojë larg djalit të saj, vogëlushi shfaqej duke i tërhequr mamasë së tij valixhen për ta ndihmuar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE