Einxhel Shkira ka disa fjalë për Dojna Memën!

vovalbania August 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Einxhel Shkira ka disa fjalë për Dojna Memën!

Teksa TAR që prej fillimit ka dyshuar lidhur me një shtatzani të mundshme të Einxhelit, vetë prezantuesja pak ditë më parë me anë të një video tejet emocionuese dha lajmin e mrekullueshëm se do të bëhet mama, teksa shfaqej e veshur me një crop-top ku barku i rrumbullakosur dukej qartë.

E teksa, pas ‘BBV’, edhe dy prezantueset, Arbana Osmani e Dojna Mema zbuluan se janë në pritje të ëmbël, ditën e djeshme kjo e fundit u bë mama për herë të parë dhe na ‘shkriu zemrën’ me video-n që ndau teksa mbante bebushin e saj në krahë. Einxhel padyshim tani më shumë se kurrë është e ndjeshme ndaj të tilla lajmeve, ndaj vetëm pak minuta më parë reagoi në Instastory duke i dedikuar fjalët më të bukura bukuroshes.

E lumtur që një vajzë me karakterin tënd luftarak dhe rebel ka sjellë në jetë një djalë që do t’i mësoj sa shumë t’i dojë vajzat e forta si ty. Dua t’ju uroj ditët më të ndritura për copëzën tuaj më të çmuar. Mirë se vjen Nolan! Na prisni te parku i lojërave.  

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” shumë prej banorëve kanë diskutuar në lidhje me planet e martesës së tyre apo edhe për ardhjen në jetë të një bebushi. Një nga ish-banoret që foli për bebin ishte Monika, e cila u shpreh në atë kohë se bebi i tyre do të dilte shumë i bukur.

Deri këtu gjithçka duket në rregull, por së fundmi aktorja ka publikuar një InstaStory në rrjetin e saj social Instagram ku u dyshua se padashje ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Portalet kanë ‘shpërthyer’ nga postimi i Monikës. Mirëpo, Einxhel ka reaguar duke na zbuluar se nuk e di as vetë gjininë e fëmijës dhe e vetmja që e di është motra e Dagz, halla e fëmijës që do të vijë në jetë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE