Einxhel Shkira tregon se dhuratat për bebin e saj kanë nisur!

vovalbania August 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Einxhel Shkira tregon se dhuratat për bebin e saj kanë nisur!

Pak ditë më parë me anë të një video tejet emocionuese Einxhel dha lajmin e mrekullueshëm se do të bëhet mama, teksa shfaqej e veshur me një crop-top ku barku i rrumbullakosur dukej qartë.

Pasi pranoi publikisht shtatzaninë, Einxhel ka postuar foto duke treguar barkun e rrumbullakosur dhe së fundmi me anë të një postimi në Twitter na ka treguar se tashmë kanë nisur dhuratat për bebin e saj akoma të paardhur në jetë.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” shumë prej banorëve kanë diskutuar në lidhje me planet e martesës së tyre apo edhe për ardhjen në jetë të një bebushi. Një nga ish-banoret që foli për bebin ishte Monika, e cila u shpreh në atë kohë se bebi i tyre do të dilte shumë i bukur.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE