Johnny Depp me një paraqitje surprizë në MTV Video Music Awards 2022?!

vovalbania August 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Johnny Depp me një paraqitje surprizë në MTV Video Music Awards 2022?!

Ylli i “Pirates of the Caribbean”, Johnny Depp, thuhet se do të bëjë një paraqitje surprizë në MTV Video Music Awards 2022 fundjavën e ardhshme. Sipas mediave të huaja, aktori ka qenë në bisedime me ekipin e prodhimit të shfaqjes për t’u veshur si ‘Moonman’, i quajtur së fundmi ‘Moonperson’.

Ai gjithashtu thuhet se do të ‘tregojë fytyrën’ në një moment gjatë transmetimit, i shoqëruar nga LL Cool J, Nicki Minaj dhe Jack Harlow, më 28 gusht. Edhe pse Depp nuk është i gatshëm për ndonjë çmim këtë vit, ai ka marrë në shtëpi pesë statuja të ‘Moonmen’ gjatë gjithë karrierës së tij, duke përfshirë çmimet për ‘Performancën më të mirë’, çmimin për ‘Yllin Global’ dhe çmimin e ‘Gjeneratës’.

Një çmim do t’i jepet Red Hot Chili Peppers, teksa me një çmim do të shpërblehet edhe Nicki Minaj. Reperja e “Super Bass” do të performojë në ceremoni, së bashku me Lizzo, BLACKPINK, Maneskin, Anitta, J Balvin, Marshmello x Khalid. Paraqitja e mundshme e Depp do të vinte vetëm disa muaj pasi ai fitoi gjyqin për shpifje kundër ish-bashkëshortes, Amber Heard.

Kjo e fundit u hodh në gjyq për shkak të një artikulli të bërë në vitin 2018 në ‘Washington Post’. Karriera e Depp është rikthyer gradualisht. Siç është raportuar më parë, aktori do të drejtojë një film për artistin italian Amedeo Modigliani dhe do të prodhojë filmin së bashku me Al Pacino dhe Barry Navidi.

Pas gjyqit për shpifje, Johnny Depp regjistroi një album të ri me Jeff Beck që përfshin këngë të reja për ish-gruan e tij, Amber Heard. Dy miqtë bashkëpunuan në albumin e ri pasi muzikanti e ftoi papritur Depp që t’i bashkohej atij në turneun e tij të fundit në Mbretërinë e Bashkuar.

Pas gjyqit kundër ish-gruas së tij Heard, aktori bëri turne me muzikantin britanik, me të cilin bashkëshkruan dy këngë për albumin e ardhshëm të titulluar “18”. Më 15 korrik, albumi u vu në dispozicion dhe thuhet se kënga kryesore e albumit është shkruar nga Depp.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE