Pse një këmishë ‘bowling’ super e guximshme është arma juaj sekrete këtë verë!

vovalbania August 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pse një këmishë ‘bowling’ super e guximshme është arma juaj sekrete këtë verë!

Është e rrallë që pjesa e veshjes që bërtet më fort të jetë më me stil. Por këmisha më e mirë tani për tani janë ato që janë të stiluara për t’ju bërë dyfish me stil. Ato janë pa ndryshim në stilin e një këmishe të vjetër bowling, por me printe mjaft të guximshme për të trembur të afërmit tuaj të moshuar dhe dallohen nga veprat e tyre artistike që kthejnë kokën. Nëse printi në këmishën tuaj nuk duket si në shtëpi në muret e galerisë më të bukur të artit në lagjen tuaj ose në gardërobën e një ekstra Sopranos, nuk është mjaft e guximshme.

Bukuria e një këmishe të bukur bowling nuk vjen vetëm nga fakti se ju bën të dukeni më interesante se sa jeni. Një print mjaft i çmendur do të bëjë të dukshme pjesën më të theksuar në një veshje. Visheni siç duhet dhe pjesa tjetër do të pasojë.

Aktorët Seth Rogen, Michael B Jordan dhe Jonah Hill na kanë tërhequr vëmendjen së fundmi me preferencën e tyre për një këmishë bowling. Këmisha e kuqe dhe rozë e Rogen me jakë është nga Needles. Ai e ka kombinuar me një palë pantallona të gjera gri minimale dhe një kapele të bardhë bejsbolli. E shihni çfarë thamë për theksimin në veshje? Numri i shtypur i flamurit të Jordanit është nga BODE dhe, përsëri, mbledh pjesën tjetër të veshjes së tij.

Kur zgjidhni një këmishë të pazakontë dhe të mrekullueshme bowling, ka shumë opsione në MR PORTER, por CELINE HOMME, Wacko Maria dhe NOMA t.d. i bën ato veçanërisht mirë. Endless Joy është një mjeshtër i vërtetë i këmishës me printe të guximshme. Ai zgjedh disa nga këmishat me printe më të shquara në treg dhe i dekoron ato me vepra arti të vërtetë epike që janë nga ana tjetër ungjillore dhe morbide. Duket fantastike, direkt nga faqet e një libri me tregime të frikshme.

Jo të gjitha këmishat e printuara bëhen të barabarta. Bluzat Aloha mund të jenë një opsion i besueshëm për verën, por pse të luani lojë të sigurtë kur ka kaq shumë opsione më të mira rreth e rrotull? Nuk ka asgjë të keqe me një këmishë me lule, sigurisht, por pse të keni printe lulesh kur mund të keni demonë, tigra ose një trupë kërcimtarësh të vegjël hula?

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE