Olsi Bylyku humb njeriun e shtrenjtë: Gëzoji engjëjt siç na gëzoje ne

vovalbania August 26, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olsi Bylyku humb njeriun e shtrenjtë: Gëzoji engjëjt siç na gëzoje ne

Aktori i njohur, Olsi Bylyku ka humbur gjyshen e tij. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë ai përmes një postimi në rrjete sociale. Olsi ka ndarë në Instagram një status ku shkruan: “Veç gëzim na dhe o Ije dhe kurrë në jetë nuk të harrojmë. Qofsh e xhehnetit dhe tani gëzoji engjëjt siç na gëzoje ne me çdo batutë tënden.”

Ndërkohë, kujtojmë që sa i përket jetës personale, Olsi ka qenë së fundmi i angazhuar në xhirimet e një filmi të ri. Ishte partnerja e tij, Egli tako, e cila zbuloi projektin e tij. “Olsi po xhiron filmin e tij të ri, punë kolosale. Ndaj nuk po kalojmë shumë kohë bashkë. Faleminderit që interesoheni,” shkroi ajo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE