EKSKLUZIVE/ Bojken Lako hedh pas krahëve historinë me Semi Jaupaj, shfaqet duke u puthur me partneren e re në publik

vovalbania August 27, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
EKSKLUZIVE/ Bojken Lako hedh pas krahëve historinë me Semi Jaupaj, shfaqet duke u puthur me partneren e re në publik

Bojken Lako në një romancë të re!

Kantautori i njohur ka hedhur pas krahëve ndarjen nga Semi Jaupaj dhe po shijon një lidhje të re dashurie.

Çifti janë parë mbrëmë në natën e parë të festivalit Sunny Hill në Tiranë ku kanë shkëmbyer edhe një puthje.

Shumë pranë njëri tjetrit dhe pa u shqetësuar nga sytë e shumtë kureshtar, ata kanë shijuar performancat e artistëve pranë skenës dhe nuk kanë zgjedhur zonë VIP.

Vip Magazine ka siguruar edhe disa foto të çiftit të shkrepura një natë më parë.

Në fillim të këtij viti, kantautori u rikthye në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi ish-partnerja Semi Jaupaj rrëfeu në Big Brother Vip disa episode nga historia e tyre e dashurisë.

Megjithatë pavarësisht ndarjes ata kanë treguar se ruajnë një raport miqësor me njëri-tjetrin./Vip-Magazine.al/

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52606 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE