Ndjekësi e kërkoi për nuse, vajza e Alketa Vejsiut bën reagimin epik

vovalbania August 27, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ndjekësi e kërkoi për nuse, vajza e Alketa Vejsiut bën reagimin epik

Ndonëse Alketa Vejsiu është munduar që ta mbajë familjen larg vëmendjes së mediave, vajza e saj merr shpeshherë vëmendjen nëpërmjet rrjeteve sociale. Megjithëse, dihet shumë pak për jetën e saj private, Nicol ka realizuar me ndjekësit një bisedë virtuale duke ndarë më shumë detaje.

Ndërsa njëri prej ndjekësve e ka pyetur se çfarë marrëdhënie ka me të vëllanë, ajo është përgjigjur: Vëllain e kam 11 vjeç. E kam pikë të dobët. Nuk e ndërroj me asgjë në botë.”, ka shkruar ajo. Megjithatë, ka pasur dhe nga ata që nuk kanë nguruar ta ngacmojnë.

Njëri prej tyre i shkruan: “Merre mamin në telefon dhe thuaji më kërkon njëri për nuse”. Ndërsa Nicol ia ka kthyer me humor: “Paskan filluar aplikimet edhe në Instagram pse s’thoni ju”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42378 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE