Yll Limani shfaqet si një zotëri i vërtetë me kostum dhe nuk e la pa e thënë një batutë!

vovalbania August 27, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Yll Limani shfaqet si një zotëri i vërtetë me kostum dhe nuk e la pa e thënë një batutë!

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar. E kjo jo më kot. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut. Jo vetëm me videoklipe, por Yll Limani është mjaft aktiv dhe me koncerte të shumta në shumë vende si brenda dhe jashtë vendit. Dhe sigurisht që kuptohet se dhe pjesëmarrja dhe mbështetja e fansave është mjaft e madhe. Ylli, me zërin dhe këngët e tij aq të veçanta ka arritur që përherë të përçojë tek publiku, çfarëdo moshe që ata të kenë.

E përpos karrieriës si artist, ai pëlqehet shumë dhe për thjeshtësinë e postimet e tij plot humor nga përditshmëria. E me anë të një Instastory ku shfaqet vetë Ylli i veshur me një kostum serioz si një zotëri i vërtetë na ka treguar se është i ftuar në një dasmë dhe krahas bëri një batutë nga ato të tijat.

Si dukem si i ftuar në dasmë, imagjino kur të martohem. 

Para pak ditësh, Ylli është shprehur shumë i hidhëruar, por edhe i revoltuar me disa reagime në Instastory. Artisti ka humbur maçokun e tij shumë të dashur. Ylli shprehet se për këtë është i revoltuar dhe fajëson vetëm bashkinë e Prishtinës që nuk ofron siguri në rrugë. Gjithashtu këngëtari ka treguar se ka bërë një tatuazh në krahun e tij dedikuar maçokut.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52636 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE