Enca ‘djeg rrjetin’ me postimin e fundit në pozicion mjaft provokues!

vovalbania August 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Enca ‘djeg rrjetin’ me postimin e fundit në pozicion mjaft provokues!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18.

E duket se Enca nuk ka të ndalur me postimet provokuese pasi vetëm pak minuta më parë me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet me rroba banjo dhe duke filmuar pjesën e pasme të saj, video e cila me të vërtetë që duket se do të ‘shpërthejë rrjetin’, pasi bukuroshja ka pozuar në një pozicion shumë provokues.

Enca ka trazuar gjithashtu ujërat me postimet më të fundit në Instastory. Artistja jo vetëm që ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme, por dhe ka akuzuar rëndë disa nga çunat e showbiz-it duke u shpehur se janë homoseksual dhe se paguajnë modele për të fshehur seksulitetin e tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE