Meghan Markle zbulon se do të kthehet në Instagram!

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Meghan Markle zbulon se do të kthehet në Instagram!

Meghan Markle njoftoi se do t’i bashkohet Instagramit teksa foli për betejat e saj mbretërore në një intervistë të re. Dukesha e Sussex-it e bëri zbulimin teksa fliste me New York Magazine The Cut për podcast-in e saj të ri.

Doni të dini një sekret? Po kthehem… në Instagram.

Ajo tha se vendimi u mor në dritën e lançimit të podcast-it të saj të ri, Archetypes, i cili hodhi episodin e tij të parë në Spotify javën e kaluar. Princi Harry dhe Meghan u larguan nga Facebook dhe Twitter në janar të vitit të kaluar duke thënë se vendimi u mor pasi ata u tjetërsuan nga urrejtja që përjetuan në internet.

Dyshja nuk kanë postuar në llogarinë e tyre në Instagram të Sussex Royal, e cila ka 9.5 milionë ndjekës, që nga janari 2020. Në postimin e tyre të fundit ata lanë të kuptohet se do të merrnin një pushim nga rrjetet sociale duke thënë:

Ndërsa mund të mos na shihni këtu, puna vazhdon.

Çifti shtoi:

Faleminderit këtij komuniteti, për mbështetjen, frymëzimin dhe përkushtimin ndaj të mirës në botë. Ne mezi presim të rilidhemi së shpejti me ju. Ju keni qenë të mrekullueshëm! Deri atëherë, kënaquni, kujdesuni mirë për veten dhe për njëri-tjetrin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52591 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE