Djali i Meghan Markle dhe Princit Harry, Archie, paska një të përbashkët me gjyshin e tij, Princin Charles!

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Djali i Meghan Markle dhe Princit Harry, Archie, paska një të përbashkët me gjyshin e tij, Princin Charles!

Princi Charles mund të jetë mijëra milje larg nga nipi i tij i vogël Archie, por kjo nuk do të thotë se ata nuk kanë një lidhje. Meghan Markle ka zbuluar një zakon të ëmbël që djali i saj tre vjeçar e ndan me gjyshin e tij.

Në një intervistë me The Cut, Meghan foli sinqerisht për jetën familjare në shtëpinë e saj në Montecito, Kaliforni dhe tregoi se vogëlushi Archie ka një magjepsje të lulëzuar me natyrën, ashtu si Princi Charles.

Kur tregon se si çifti arriti të zgjedhë shtëpinë e tyre të ëndrrave, një rezidencë luksoze në veri të Los Anxhelos, Meghan thotë se ishin detajet e jashtme që vulosën marrëveshjen, me një veçori që rezulton të jetë çuditërisht sentimentale.

Një nga gjërat e para që pa burri im kur ecnim nëpër shtëpi ishin ato dy palma. Shihni se si janë të lidhura në fund? Ai thotë: “E dashura ime, jemi ne”.

Pikërisht kur momenti nuk mund të bëhej më i ëmbël mes çiftit mbretëror, Meghan më pas tregon se Archie gjithashtu ka një lidhje me pemët në kopshtin e tyre, pasi ai i referohet atyre si ‘mama’ dhe ‘baba’, duke i sjellë në jetë në imagjinatën e tij. Duke ndjekur gjurmët e gjyshit të tij, Princit Charles, 73 vjeç, i cili është i njohur për bisedat me bimët dhe pemët në një përpjekje për t’i ndihmuar ato të rriten.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE