Njëra më e bukur se tjetra! Serena Williams dhe vogëlushja Olympia zgjedhin veshje të njejta dhe na lënë pa fjalë!

vovalbania August 30, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Njëra më e bukur se tjetra! Serena Williams dhe vogëlushja Olympia zgjedhin veshje të njejta dhe na lënë pa fjalë!

Serena Williams dhe vajza e saj e adhurueshme 4-vjeçare Olympia ishin veshur me veshje diamanti për ndeshjen e raundit të parë të kampionit të Grand Slam në US Open të hënën. Veshja e saj ishte tërësisht e zezë dhe e mbuluar me diamante.

Për të shënuar rëndësinë e rastit, Nike prodhoi një veshje të ngjashme për vajzën e saj Olympia e cila brohoriti për nënën e saj në tribunë e ulur përkrah babait të saj, Alexis Ohanian.

23-herë kampionia e Grand Slam pritet të tërhiqet pas US Open. Williams është e njohur për deklaratat e saj të guximshme të modës në Flushing Meadows nga fundi xhins në US Open 2004 deri te kostumi i saj i zi Nike në Roland Garros në 2018 dhe të hënën mbrëma nuk ishte një përjashtim.

E dizenjuar muaj më parë, ajo doli me një veshje tërësisht të zezë të frymëzuar nga veshjet e garave të patinazhit artistik dhe duke përfshirë një fund me gjashtë shtresa, duke iu referuar gjashtë titujve të mëparshëm të Serena Flushing.

Silueta elegante u krijua për t’i lejuar Williams rehati dhe lirinë e lëvizjes, ndërsa zbukurimet e guximshme do ta vënë atë fort në qendër të vëmendjes, nëse ajo nuk ishte tashmë në skenën e Arthur Ashe.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58383 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE