Sa të dashuruar! Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë puthjen e ëmbël me ndjekësit!

vovalbania August 30, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa të dashuruar! Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë puthjen e ëmbël me ndjekësit!

Ata kurrë nuk i shmangen shfaqjeve publike të dashurisë. Brooklyn Beckham ndau një puthje me bashkëshorten e tij Nicola Peltz teksa kishin veshur veshjet e njëjta për disa foto në Instagram të hënën. Djali 23-vjeçar i David dhe Victoria Beckham dhe aktorja, 27 vjeçe, dukeshin shumë të dashuruar ndërsa Nicola përqafoi fytyrën e Brooklyn.

Nicola dukej e pabesueshme me një fustan vintage Versace me flokët e saj brune të drejta të lëshuara. Kjo vjen ndërsa Brooklyn tregoi vlerësimin e tij për ushqimin e shpejtë, ndërsa ai dhe gruaja Nicola zgjodhën veshjet përkatëse të karameleve për një ngjarje Wendy’s për nder të Strawberry Frosty të ri në Los Anxhelos të shtunën.

Duke qëndruar në temë, kuzhinieri aspirues kishte veshur pantallona rozë pastel dhe atlete të së njejtës ngjyrë, të shoqëruara me një këmishë të bardhë ndërsa ndante një puthje me gruan e tij. Nicola u përshtat me Brooklyn me një fustan rozë pastel, të shoqëruar me taka metalike dhe një çantë dore.

Kujtojmë se Brooklyn vuri në provë aftësitë e tij të kuzhinës, ndërsa tregoi në mediat sociale recetën e tij për të bërë pica vetë. Ylli postoi një klip të vetes duke shpërndarë një picë në Instagram të martën, por i la disa shikues të pa impresionuar me përbërësit e tij.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57810 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE