Zbuloni 7 burrat e veshur më bukur për muajin gusht!

vovalbania August 30, 2022 0 koment 5 Mund të lexoni në minuta.
Zbuloni 7 burrat e veshur më bukur për muajin gusht!

Ndërsa ne po i drejtohemi me vrap shtatorit dhe vjeshtës, ne kthemë kokën pas në gusht në një përpjekje të thellë për të hequr mbetjet e fundit të verës. Mund ta shihni ose si nostalgji të çuditshme për të kaluarën, ose kërkim praktik për të ardhmen. Mbetet për t’u parë, nëse moti i ftohtë kthehet. Mënjanë bisedat apokaliptike, shikoni cilët meshkuj na ranë në sy këtë muaj për shkak të stilit të tyre.

01. Damiano David

Që kur grupi italian Måneskin katapultoi famë globale pasi fitoi Konkursin e Këngës në Eurovizion në maj 2021, katërshja është pajisur me pamje nga labeli i tyre “lokal” Gucci dhe u përzgjodh personalisht nga zoti Alessandro Michele për të drejtuar një fushatë për markën. Pra, nuk është befasi të shohësh këngëtarin kryesor Damiano David duke u lëkundur në skenë në Lollapalooza me një look rozë Gucci, të kompletuar me këpucë me taka, një gjerdan me perla dhe vathë të ngjashëm. Nuk do të prisnim asgjë më pak nga një muzikant që kanalizon glamin rock ‘n’ roll të stilit të viteve 1970 përmes një objektivi të Gen Z.

SAINT LAURENT

€604.16

GUCCI

€712.21

POLITE WORLDWIDE

€604.16

02. Mordechai Rubinstein

Çfarë vishni në një festë në pishinë në Hamptons? Kjo është një pyetje për mbretin e stilit të rrugës së Nju Jorkut, Mordechai Rubinstein, ose zotin Mort për ndjekësit e tij në Instagram. Përgjigja e tij? Pantallona të shkurtra në ngjyrë bananeje, një pulovër Fair-Isle verdhë dhe blu, një xhaketë sportive klasike blu dhe vetëm një jakë vjollce nga një këmishë me mëngë që del nga poshtë pulovrës për një pamje që ne po e quajmë “alt-prep”, megjithëse sugjerime të tjera emërtimi janë të mirëseardhura.

POLO RALPH LAUREN

€263.89

POLO RALPH LAUREN

€67.71

POLO RALPH LAUREN

€82.29

03. Ryan Reynolds

Këmisha me stampa janë disa nga ndarjet më të mëdha në historinë e stilit të meshkujve. A ka një vend dhe kohë specifike për ta? Nuk ka gjë të tillë si një përgjigje e saktë për pyetjen, kështu që ne do ta lëmë Ryan Reynolds të flasë. Ai u fotografua duke mbërritur në Jimmy Kimmel Live! në Los Angeles në llojin e pamjes që do t’i vidhnit babait tuaj të lezetshëm: një këmishë me printime jo shumë të zhurmshme, një bluzë të bardhë dhe atlete All-Stars.

BODE

€586.24

CONVERSE

€88.54

04. Bad Bunny

Ai mund të quhet Bad Bunny, por zemra e tij është në vendin e duhur. Jo, prisni. Megjithëse nuk është i saktë anatomikisht në pozicionimin e tij, ne na pëlqen ideografia që simbolizon organin që pompon gjakun rreth trupit të njeriut (gjithashtu jo i saktë anatomikisht) në këmishën e tij. Është një lëvizje me kokë për motivin e zemrës së trishtuar të albumit të tij të fundit, “Un Verano Sin Ti”, të cilin mund ta shihni gjithashtu të bashkangjitur me mikrofonin e tij, si dhe në formën e një tatuazhi që duket nga pantallonat e shkurtra që përputhen (përsëri, bukur, por më lart bust dhe në të majtë). Ne do t’ju tregojmë se çfarë tjetër ka vënë në zemër: printimin e kravatës, për të mos përmendur syzet e diellit të përplasura. Dhe shpirti? Është më shumë Reggaeton.

ACNE STUDIOS

€281.01

ADIDAS SPORT

€155.03

DRIES VAN NOTEN

€247.09

05. A$AP Rocky

Nëse ai nuk do të arrestohej në prill për sulm me një armë vdekjeprurëse, do të thoshim se A$AP Rocky nuk mund të bëjë asnjë gabim. Por ky është një formacion i veshur më mirë, dhe jo një krim, kështu që ne do t’i mbajmë gjërat siç duhet. Ajo që nënkuptojmë është pamja e tij e bukur. Marrëdhënia e tij freskuese autentike me Rihanna-n. Dhe aftësia e tij e paranatyrshme për të vendosur trende me atë që vesh. Ne e duam thjeshtësinë e kësaj platforme. Xhinse të gjera të grisura, kapelë Lakers, këmishë me kuadrate ngjyrë kafe. Kur je A$AP Rocky, mund të bësh diçka më të madhe se shuma e pjesëve të saj.

JOHN ELLIOTT

€329.45

PARADISE

€33.92

06. Joe Jonas

Ne kemi një dyshim të fshehtë se Joe Jonas mund të ketë lexuar se rrobat tona të fundit janë pothuajse mjaft të mira, sepse ai na ka siguruar një këmishë që mund të dyfishohet lehtësisht si batanija perfekte e piknikut veror. Duke e mbajtur të thjeshtë look-un me pantallona të shkurtra të bardha, atlete të bardha adidas dhe një bluzë të bardhë, këmisha me vija është në qendër të vëmendjes me ngjyrën e saj të guximshme jeshile mente dhe detajet me lule. Shoqëruar me një çantë shpine ulliri dhe i pajisur me një gjerdan me perla dhe syze dielli me lente blu, dhe ai është gati për një pasdite në rrezet e diellit në Miami.

BODE

€368.22

HAYDENSHAPES

€187.50

SAINT LAURENT EYEWEAR

€291.66

07. Robert Aramayo

Kur flasim për kostumet që bëhen më interesante, kjo është ajo lloj gjëje që nënkuptojmë. Robert Aramayo së shpejti në ekranet tuaja si Elrond në serialin “Lord Of The Rings: Rings Of Power” të Prime Video, vendosi këtë pamje të fuqishme në premierë. Disa do të thoshin se nuk është fare një kostum, më shumë një këmishë e sipërme dhe pantallona të ngjashme, për të cilat ne do t’i përgjigjenim “mirë, saktësisht”. Bluza e zezë e arsyeton pak të gjithë këtë gjë, duke i dhënë Aramayo licencën për të nxjerrë atletet e kuqe. Gjithçka që ai duhet të bëjë tani është të shpresojë që një nga ato unaza t’i japë atij fuqinë për të qepur butonat që mungojnë…

DRAKE’S

€1,254.85

MR P.

€46.30

VISVIM

€813.49

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58382 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE