“Është histori e mbyllur”, ish- e dashura e Don Xhonit reagon pas lajmeve që po qakullojnë për të!

vovalbania August 31, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Është histori e mbyllur”, ish- e dashura e Don Xhonit reagon pas lajmeve që po qakullojnë për të!

Don Xhoni është padiskutim një nga reperët më të përfolur të momentit. Vetëm pak kohë nga nisja e karrierës së tij dhe ai ka arritur të fitojë zemrat e ndjekësve. Këngët e tij numërojnë miliona klikime duke e bërë kështu reperin shumë të pëlqyer nga ndjekësit.

E kush është ndjekës fanatik i tj, padyshim ka dëgjuar për marrëdhënien e tij me modelen seksi ruse që sa vjen dhe na habit edhe më shumë. Fillimisht, Ariana e ‘gdhendi’ në trup portretin dhe emrin e reperit me një tatuazh dhe deri këtu u mendua si një gjest ‘i çmendur’ i një fanseje të tij. Mirëpo, deklaratat në rrjete sociale, video-t live ku i thonin njëri- tjetrit “të dua” dhe mbështetja e madhe që tregonin për njëri- tjetrin na kishte bërë të kuptonim se mes tyre kishte diçka më shumë.

Megjithatë prej pak kohësh gjithçka mes tyre ka marrë fund. Kështu lanë në fillim të kuptohej përmes rrjeteve sociale. Ishte Ariana ajo që bëri një postim në llogarinë e saj në Instagram duke lënë të kuptohet se i ka dhënë fund romancës me reperin.

Pas ndarjes, modelja i ka pasur të shumta postimet për Xhonatanin në rrjetet e saj sociale, duke nisur nga dedikimet e në rastin më të fundit duke e ofenduar madje. Megjithatë, ditëve të fundit ku dukej se gjërat ishin qetësuar, pasi vetë Ariana kishte postuar në rrjete sociale të dashurin e saj të ri, megjithatë disa portale duket se shkruajnë ende për të dhe kjo e fundit ka reaguar e revoltuar.

Për mua kjo është histori e përfunduar. Ju lutem mos e lidhni më emrin me Xhonatanin. Faleminderit e dashur media.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57811 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE