Kylian Mbappe në një lidhje me modelen transgjinore?!

vovalbania August 31, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kylian Mbappe në një lidhje me modelen transgjinore?!

Shtypi francez dhe ai italian raportojnë se Kylian Mbappe është tashmë prej disa muajsh në një lidhje me modelen e njohur Ines Rau, pas ndarjes nga aktorja Emma Smet. Të dy thuhet se janë lidhur prej disa muajsh, pasi ata u panë për herë të parë bashkë majin e kaluar gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Më pas, paparacët e fotografuan futbollistin me Ines në një jaht gjatë pushimeve me miqtë e tyre. Në fotot e realizuara Mbappe ishte duke u përqafuar me bukuroshen dhe veprimet me njëri-tjetrin ishin mjaft intime. Megjithatë, pavarësisht fotove, dyshja ende nuk kanë komentuar thashethemet, sipas Corriere della Sera.

Ines Rau, e lindur në Paris në vitin 1990 nga prindër algjerianë, është e njohur në të gjithë botën sepse ajo ishte modelja e parë transgjinore që doli në kopertinën e “Playboy” në vitin 2017. Në moshën 16-vjeçare, Ines iu nënshtrua një operacioni për të ndryshuar gjininë, por vetëm në moshën 24-vjeçare zbuloi publikisht historinë e saj.

Në vitin 2018 u publikua libri i saj autobiografik me titull “Woman”. Ines e përshkroi shndërrimin nga burrë në grua me fjalët:

Ndjej se shpirti im më në fund është i lirë, sikur të ishte hapur dryni që më mbajti të mbyllur për kaq shumë kohë. Këtë herë jam totalisht grua.

Tani 32-vjeçarja është një supermodele e klasit botëror. Ajo ka një diferencë 9-vjeçare me Mbappe.

E ardhmja e Kylian Mbappe prej rreth një viti ishte një nga temat më të diskutuara në media, me Real Madrid-in që kërkonte ta afronte te “Los Blancos” sulmuesin dhe nga ana tjetër, me klubin që ka në posedim kartonin e tij Paris Saint-Germain, që kurrsesi nuk pranonte të hiqte dorë nga 23-vjeçari. Në momentin kur u duk më afër se kurrë Real-it, Mbappe zgjodhi qëndrimin në Paris, duke i habitur të gjithë me vendimin e tij.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58383 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE