Elgit Doda uron vëllezërit Veshaj për ditëlindje: Kështu do të qeshim dhe kur të jemi 80 vjeç

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Elgit Doda uron vëllezërit Veshaj për ditëlindje: Kështu do të qeshim dhe kur të jemi 80 vjeç

Donald dhe Romeo Veshaj festojnë sot ditëlindjen. Ata mbushin 27 vjeç dhe në këtë ditë speciale, kanë marrë një urim special nga miku dhe bashkëpunëtori i tyre, Elgit Doda. Pas mesnate, kantautori i njohur ka publikuar një fotografi me vëllezërit Veshaj, shkëputur nga emisioni i tyre.

“Kështu do të qeshim dhe kur të jemi 80-vjeç. Gëzuar ditëlindjen djemtë e mi”, ka shkruar Elgiti krahas fotos. Kujtojmë që Elgiti dhe vëllezërit binjakë kanë sjellë dhe këngë së bashku. Në muajin Prill, ata sollën këngën “Picasso”, disa muaj pasi Donaldi doli nga shtëpia e BB VIP.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE